Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Pесурси Оплата
Новини поштою

Кеpiвництво

Гаврук Андрій Васильович

Директор Дніпропетровської філії ПАТ «Укртелеком»

1975 року народження

З  1992 року навчався у Харківському авіаційному інституті  ім. М.Є.Жуковського за фахом «Економіка та  управління в машинобудуванні ». У 2012 році закінчив Університет  Шеффілда за фахом «Фінанси».

Має великий досвід роботи на керівній посаді, а також роботи в філіях зарубіжних компаній. З  1999 року  займав посаду керівника  комерційного відділу  у ТОВ «Ранд» , а вже  з 2002 року – прцював на посаді  заступника   директора  з маркетингу  в ЗАТ "ЛСТК".  Працюючи  в компаніях ТОВ "Санлайт Україна С.Р.Л та System Sunlight S.A.   займав посади: перший заступник  Генерального директора,  Голова наглядової Ради.

Очолював Наглядову раду міжнародної компанії Indatto Group, а раніше – був операційним директором міжнародного холдингу System Sunlight S.A.

Досвідчений управлінець із понад 17-річним досвідом роботи у великих українських і міжнародних компаніях, зокрема понад 15 років на керівних посадах. 

У липні 2017 року призначений на посаду директора Дніпропетровської  філії ПАТ «Укртелеком».

Гордєєв Олександр Олександрович 

директор департаменту розвитку бізнес-сегмента Дніпропетровської філії ПАТ «Укртелеком»

Має багатий практичний досвід роботи в галузі маркетингу. Трудовий шлях в галузі телекомунікацій розпочав у 2002 році. Обіймав посади експерта, спеціаліста відділу прямого продажу, спеціаліста з продажу відділу продажу корпоративним клієнтам департаменту маркетингу філії ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.» в м. Харкові, директора з маркетингу та продажу, директора з маркетингу та продажу Північного територіального управління
ПрАТ «Телесистеми України», керівника групи передпродажної підтримки відділу продажу послуг та обслуговування бізнес-споживачів Харківської філії ПАТ «Укртелеком», начальника відділу з продажу фіксованого зв’язку на масовому ринку Харківської філії ТОВ «Голден Телеком», начальника сектору з продажу фіксованого зв’язку, заступника директора з розвитку бізнесу на масовому ринку, начальника сектору продажу фіксованого зв’язку відділу маркетингу відділення в м. Харків Київської філії ПрАТ «Київстар».

У жовтні 2014 року призначений на посаду директора департаменту розвитку бізнес-сегмента Дніпропетровської філії ПАТ «Укртелеком».
    
У 2000 році закінчив Харківський державний університет радіоелектроніки за спеціальностями «Інформаційні системи в менеджменті» та «Інтелектуальні системи прийняття рішень».

Мудрий Микола Володимирович

директор фінансово-економічного департаменту Дніпропетровської філії ПАТ "Укртелеком"

1978 року народження

З 1997 року навчався в Національному  гірничому  університеті  за спеціальністю «Фінанси і кредит». Почав свою трудову діяльність в універсітеті на посаді асистента кафедри «Економічного аналізу і фінансів».

З 2006 року став керівником  департаменту досліджень в ТОВ "Компанія з управління активами "МТІР Ессет Менеджмент", потім керівником  інвестиційного департаменту у ВАТ "Павлоградвугілля", далі начальником  інвестиційного відділу в ПАТ "ДТЕК Дніпрообленерго".

Посаду Директора фінансово-економічного департаменту Дніпропетровської  філії ПАТ «Укртелеком» очолив з січня 2017 року. 

Сапельніков Олег Олександрович

директор департаменту розвитку масового сегмента Дніпропетровської філії ПАТ "Укртелеком"

У 2006 році закінчив Східноукраїнський національний університет ім.В.Даля за спеціальністю «Організація перевезень і управління на транспорті (промисловий транспорт)».

Свій трудовий шлях в галузі телекомунікацій розпочав  у 2006 році в Луганській філії ПАТ «Укртелеком». Обіймав посади електромонтера лінійних споруд та проводного мовлення, инженера лінійних споруд  електрозв’язку та абонентських пристроїв, інженера електрозв’язку  відділу організації продажу послуг.  В листопаді 2010 року працював на посаді начальника цеху продажу послуг. З жовтня  2014 був переведений на посаду начальника відділу  організації  продажу послуг Харківської філії ПАТ «Укртелеком».

У жовтні 2017 року призначений на посаду директора департаменту розвитку масового сегмента Дніпропетровської  філії ПАТ «Укртелеком».

Філіповська Олена Миколаївна

директор департаменту управління персоналом та організаційного розвитку Дніпропетровської філії ПАТ «Укртелеком»

В галузі телекомунікацій працює з 2000 року. Має одинадцятирічний досвід роботи  у сфері управління персоналом в телекомунікаційних компаніях.      З 2010 року очолювала HR-функцію Дніпропетровської філії
ПрАТ «Київстар». За період роботи в компанії під її керівництвом успішно реалізовані HR-процеси зі злиття та поглинання, реструктуризації, реорганізацій, оптимізації процесів управління ефективністю діяльності.

Має значний досвід управління HR-процесами: кадрове адміністрування, пошук, підбір, адаптація персоналу,  впровадження системи матеріальної та нематеріальної мотивації, оцінка та організація навчання персоналу, розвиток корпоративної культури, оптимізація чисельності персоналу, розробка корпоративних стандартів в сфері управління персоналом.

У вересні 2014 року призначена на посаду директора департаменту управління персоналом та організаційного розвитку Дніпропетровської філії ПАТ «Укртелеком».

Філіповська Олена у 1992 році закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальністю «Автоматика і управління в технічних системах».  Додаткова освіта в сфері управління персоналом (менеджмент організацій, підбір і розвиток персоналу, оцінка та мотивація, кадрове адміністрування).


Днiпропетровська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Дніпропетровськ, 49600, вул. Херсонська, 26

Зворотний зв'язок