Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Pесурси Оплата
Новини поштою

Центр інформаційних технологій і технічного забезпечення (ЦІТ ТЗ)

Контакти

Юридична адреса: м. Дніпропетровськ, вул. Херсонська, 26

Керівництво

Сотничек Микола МихайловичСотничек Микола Михайлович
Начальник ЦІТ ТЗ

Народився у 1975 році в м. Дніпопетровськ. У 1998 році закінчив Дніпропетровський державний університет за спеціальністю «Системи автоматичного управління».

З 1998 працює в Дніпропетровській філії ВАТ «Укртелеком». У травні 2007 року призначений на посаду заступника начальника ЦІТ ТЗ з питань системного адміністрування.

За значний особистий внесок у розвиток галузі зв'язку нагороджений Почесною грамотою ВАТ "Укртелеком", нагрудним знаком "Почесний працівник ВАТ "Укртелеком".

Одружений, виховує сина.


Губар Сергій ІллічГубар Сергій Ілліч
Заступник начальника ЦІТ ТЗ з питань програмування та експлуатації прикладних систем

Народився у 1956 р. у м. Дніпропетровськ. В 1979 р. закінчив Дніпропетровський державний університет за спеціальністю "Прикладна математика".

 Працював  інженером СКБ ММС ІК АН УССР, головним спеціалістом з програмного забезпечення НВО "Орбіта". В галузі зв'язку працює з 1996 року на посадах начальника сектору інформаційно-обчислювального центру ОПЕЗ «Дніпротелеком», інженера-програміста, начальника сектору ЦІТ ТЗ. З 2007 року обіймає посаду заступника начальника ЦІТ ТЗ з питань програмування та експлуатації прикладних систем.

За значний особистий внесок у розвиток галузі зв'язку нагороджений нагрудним знаком "Почесний працівник ВАТ "Укртелеком". 

Одружений, має двох синів.


Лихачов Володимир СергійовичЛихачов Володимир Сергійович
Заступник начальника ЦІТ ТЗ з технічних питань

Народився у 1983 році в м. Дніпропетровськ. В 2006 році закінчив Дніпропетровській національний університет за спеціальностями «Теплофізика» та «Економіка підприємства».

З 2006 року працює у ЦІТ ТЗ Дніпропетровської філії  ВАТ «Укртелеком». З 2011 року обіймає посаду заступника начальника ЦІТ ТЗ з технічних питань.

 За значний особистий внесок у розвиток галузі зв'язку відзначений Подякою міського голови м. Дніпропетровська. 

Неодружений.


Днiпропетровська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Дніпропетровськ, 49600, вул. Херсонська, 26

Зворотний зв'язок