Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Pесурси Оплата
Новини поштою

Центр телекомунікаційних послуг №1 (м. Дніпропетровськ)

Контакти

Юридична адреса: м. Дніпропетровськ, вул. Ленінградська, 3
Телефон: 46-00-20

Керівництво

Похвалітов Павло ВікторовичПохвалітов Павло Вікторович
Начальник центру телекомунікаційних послуг №1

Народився у 1979 році в м. Дніпропетровськ. У 2001 році закінчив Придніпровську державну академію будівництва і архітектури за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».

Працював інженером-будівельником  ЗАТ «Самара»,  менеджером проекту Новомосковського відділення, директором Криворізького відділення Дніпропетровської філії ТОВ «Оптіма-Телеком», начальником відділу продажу, керуючим справами  (м. Кривий Ріг) Центральної філії ВАТ «Фарлеп-Інвест».

У грудні 2010 року призначений виконуючим обов’язки начальника Центру телекомунікаційних послуг №1 (м. Дніпропетровськ).

Одружений, виховує сина.


Капрій Анна АндріївнаКапрій Анна Андріївна
Заступник начальника центру центру телекомунікаційних послуг №1 з питань продажу послуг

Народилась у 1986 році в м. Жовті Води Дніпропетровської області. У 2009 році закінчила Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара за спеціальністю «Фінанси».

Працювала економістом 1 категорії, провідним економістом, головним економістом Дніпропетровської обласної дирекції ВАТ «Райффайзен Банк Аваль». У березні 2009 року призначена на посаду заступника начальника центру з питань продажу послуг Центру телекомунікаційних послуг №1 (м. Дніпропетровськ).

Заміжня.


Днiпропетровська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Дніпропетровськ, 49600, вул. Херсонська, 26

Зворотний зв'язок