Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Pесурси Оплата
Новини поштою

Дніпропетровський регіональний центр технічного захисту інформації (ДРЦ ТЗІ)

Дніпропетровський регіональний центр технічного захисту інформації ВАТ "Укртелеком" є відокремленим підрозділом Дніпропетровської філії ВАТ "Укртелеком". Центр утворено відповідно до Постанови колегії Державного комітету зв’язку України від 21.09.1998 р. № 5Т і директивного листа від 01.12.1998 р. № 12/49 та наказу Укртелекому від 13.05.1999 р. № 140-ДСК.

Організаційна структура регіональних центрів ТЗІ:

Shema1.jpg

Місцезнаходження Центру:
Україна, 49101, м. Дніпропетровськ, вул. Херсонська, 26.

 

Внутрішня функціонально-штатна структура Дніпропетровського РЦ ТЗІ складається з трьох структурних підрозділів за напрямами з технічного захисту інформації:
- проведення спеціального обстеження, технічного захисту систем електрозв’язку та інструментального контролю їх захищеності;
- проведення спеціального обстеження, технічного захисту та інструментального контролю захищеності автоматизованих систем, електронно-обчислювальної техніки, комп’ютерних мереж;
- проведення об’єктових робіт щодо спеціального обстеження, технічного захисту та інструментального контролю виділених приміщень, основних технічних засобів і допоміжних технічних засобів та систем.

Підконтрольні ДРЦ ТЗІ регіони виділені на карті червоним кольором:

map.jpg

Дніпропетровський РЦ ТЗІ проводить роботи з технічного захисту інформації в підконтрольних йому філіях та ЦПМ Дирекції первинної мережі ВАТ "Укртелеком":
- Дніпропетровська філія;
- Донецька філія;
- Запорізька філія;
- Луганська філія;
- Полтавська філія;
- Сумська філія;
- Харківська філія;
- ЦПМ №1 (м. Харків);
- ЦПМ №3 (м. Донецьк);
- ЦПМ №7 (м. Новомосковськ)
- ЦТЕ №6 (пмт. Кринички).

 

Основними завданнями, які проводяться Центром в регіоні (в філіях та ЦПМ Дирекції первинної мережі ВАТ "Укртелеком"), є:
- запобігання порушення конфіденційності, цілісності, доступності та спостережності інформації з обмеженим доступом, що циркулює в мережах та системах електрозв’язку, автоматизованих системах, електронно-обчислювальній техніці, комп’ютерних мережах, оргтехніці, виділених приміщеннях, основних, допоміжних технічних засобах і системах тощо та здійснення з цією метою заходів з ТЗІ;
- організація робіт з ТЗІ у Філіях та ЦПМ та здійснення організаційно-методичного керівництва діяльністю груп ТЗІ Філій та відповідальних за ТЗІ у ЦПМ;
- проведення перевірки ефективності застосування технічних заходів захисту інформації з обмеженим доступом, захищених засобів зв’язку і обробки інформації з обмеженим доступом на відповідність нормативним документам з ТЗІ.


Днiпропетровська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Дніпропетровськ, 49600, вул. Херсонська, 26

Зворотний зв'язок