Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Pесурси Оплата
Новини поштою

Керівництво

 

chkan.jpg

  Чкан Микола Вікторович
Начальник ДРЦ ТЗІ

 

Народився 13 листопада 1948 року у с. Андріївка Іванівського району Херсонської області. В 1975 році закінчив Одеський електротехнічний інститут зв'язку ім. О. С. Попова за спеціальністю "Багатоканальний електрозв'язок". Значну частину свого трудового життя присвятив роботі в органах зв'язку, пройшовши шлях від інженера телефонної станції до начальника Дніпропетровського регіонального центру технічного захисту інформації. Одружений, має доньку та сина.

     
kogut.jpg   Когут Олег Михайлович
Заступник начальника центра (керівник групи)

 

Народився у 1962 році в с. Голики Іллінецького району Вінницької області. З 1979 року до вступу до Одеського електротехнічного інституту зв'язку ім. О. С. Попова працював в Іллінецькому районному вузлі зв'язку. В 1984 році закінчив інститут за спеціальністю "Автоматичний електрозв'язок". З 1984 року працює у різних структурних підрозділах Дніпропетровської дирекції ВАТ "Укртелеком”. З 1999 року - провідний фахівець, керівник групи ДРЦ ТЗІ ВАТ "Укртелеком”. Одружений, має сина.

     
shkurat.jpg   Шкурат Олексій Іванович
Заступник начальника центра (керівник групи)

 

Народився у 1959 році в с. Крутоярівка Прилуцького району Чернігівської області. Трудовий шлях почав у 1976 році на Рязанському заводі "САМ", навчаючись в Дніпропетровському технікумі автоматики і телемеханіки. Після закінчення в 1986 році факультету радіофізики та електроніки Дніпропетровського державного університету працював на Дніпровському машинобудівному заводі ім. В. І. Леніна, а з 1999 року - у ДРЦ ТЗІ ВАТ "Укртелеком” на посаді провідного фахівця-керівника групи. Одружений, має доньку та сина.

     
Parokon.jpg   Парокінний Андрій Володимирович
Заступник начальника центра (керівник групи)

 

Народився у 1961 році в с. Підвисоке Новоархангельського району Кіровоградської області. В 1984 році закінчив Київський політехнічний інститут. Працював у КБ "Дніпровське", займався питаннями розробки радіоелектронної техніки для Міністерства оборони та галузі зв’язку. З 2001 у працює у ДРЦ ТЗІ ВАТ "Укртелеком". З квітня 2009 року на посаді провідного фахівця-керівника групи ДРЦ ТЗІ. Одружений, має доньку та сина.


Днiпропетровська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Дніпропетровськ, 49600, вул. Херсонська, 26

Зворотний зв'язок