Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Pесурси Оплата
Новини поштою

Інформація про відхилення тендерних пропозицій

Інформація про відхилення тендерної або кваліфікаційної пропозиції учасника від 29.04.2010р. Найменування предмету закупівлі, визначеного згідно з пунктами 3 та 4 Положення – одяг робочий чоловічий, 4978 шт.

Інформація про відхилення тендерної або кваліфікаційної пропозиції учасника від 28.04.2010р. Найменування предмету закупівлі, визначеного згідно з пунктами 3 та 4 Положення - матеріали мастильні спеціальні та засоби для автомобілі.

Інформація про відхилення тендерної або кваліфікаційної пропозиції учасника від 15.04.2010р. Найменування предмету закупівлі, визначеного згідно з пунктами 3 та 4 Положення – провід та кабель ізольований (провід та кабель електричний).

Інформація про відхилення тендерної або кваліфікаційної пропозиції учасника від 02.04.2010р. Найменування предмету закупівлі, визначеного згідно з пунктами 3 та 4 Положення - послуги кур’єрської пошти (послуги з доставки рахунків-квітанцій споживачам телекомунікаційних послуг Дніпропетровської філії ВАТ “Укртелеком”).

Інформація про відхилення тендерної або кваліфікаційної пропозиції учасника від 02.04.2010р. Найменування предмету закупівлі, визначеного згідно з пунктами 3 та 4 Положення - послуги з технічного обслуговування і ремонту конторських, лічильних машин, комп’ютерної техніки (послуги з технічного обслуговування і ремонту комп’ютерної техніки та периферійного обладнання, що використовується спільно з електронно-обчислювальною технікою (принтери, сканери, багатофункціональні апарати, модеми тощо), а також копіювальної та розмножувальної техніки).

Інформація про відхилення тендерної або кваліфікаційної пропозиції учасника від 03.03.2010р. Найменування предмету закупівлі, визначеного згідно з пунктами 3 та 4 Положення - послуги з технічного обслуговування і ремонту конторських лічильних машин, комп’ютерної техніки (послуги з технічного обслуговування і ремонту фіскальних реєстраторів розрахункових операцій ЕКСПОТРЕЙД РФ 2160, ЕКСПОТРЕЙД РФ 380, SAMSUNG ER-350F Дніпропетровської філії ВАТ “Укртелеком”).

Інформація про відхилення тендерної або кваліфікаційної пропозиції учасника від 03.03.2010р. Найменування предмету закупівлі, визначеного згідно з пунктами 3 та 4 Положення -послуги з технічного обслуговування і ремонту конторських, лічильних машин, комп’ютерної техніки (послуги з технічного обслуговування і ремонту комп’ютерної техніки та периферійного обладнання, що використовується спільно з електронно-обчислювальною технікою (принтери, сканери, багатофункціональні апарати, модеми тощо), а також копіювальної та розмножувальної техніки).

 

Інформація про відхилення тендерної або кваліфікаційної пропозиції учасника  від 24.03.2010р.  Найменування предмету закупівлі, визначеного згідно з пунктами 3 та 4 Положення - послуги з монтажу, технічного обслуговування і ремонту апаратури для трансляції та ретрансляції передач (послуги з ремонту обладнання систем передачі).

 

Інформація про відхилення тендерної або кваліфікаційної пропозиції учасника від 07.05.2010р. Найменування предмету закупівлі, визначеного згідно з пунктами 3 та 4 Положення -послуги з проведення  розслідувань  і  забезпечення   безпеки   (послуги з проведення  розслідувань  і  забезпечення   безпеки  об’єктів зв’язку Дніпропетровської філії  ВАТ “Укртелеком), 5 лотів.

Інформація про відхилення тендерної або кваліфікаційної пропозиції учасника  від 07.05.2010р. Найменування предмету закупівлі, визначеного згідно з пунктами 3 та 4 Положення взуття (робоче взуття).

Інформація про відхилення тендерної або кваліфікаційної пропозиції учасника від 21.05.2010р.  Найменування предмету закупівлі, визначеного згідно з пунктами 3 та 4 Положення папір для графічних робіт некрейдовий (папір та паперова продукція).

Інформація про відхилення тендерної або кваліфікаційної пропозиції учасника  від 21.05.2010р. Найменування предмету закупівлі, визначеного згідно з пунктами 3 та 4 Положення - послуги з проведення  розслідувань  і  забезпечення   безпеки   (послуги з проведення  розслідувань  і  забезпечення   безпеки  об’єктів зв’язку Дніпропетровської філії  ВАТ “Укртелеком), 5 лотів.

Інформація про відхилення тендерної або кваліфікаційної пропозиції учасника від 07.06.2010р. Найменування предмету закупівлі, визначеного згідно з пунктами 3 та 4 Положення м'ясо свіже та заморожене.

Інформація про відхилення тендерної або кваліфікаційної пропозиції учасника від 07.06.2010р. Найменування предмету закупівлі, визначеного згідно з пунктами 3 та 4 Положення овочі  свіжі.

Інформація про відхилення тендерної або кваліфікаційної пропозиції учасника від 07.06.2010р. Найменування предмету закупівлі, визначеного згідно з пунктами 3 та 4 Положення - апаратура електрозв’язку (модеми, конвертори, мультиплексори).

Інформація про відхилення пропозиції конкурсних торгів Товариства з обмеженою відповідальністю «СпецТестСервіс» з процедури закупівлі послуг з монтажу, технічного обслуговування і ремонту апаратури для трансляції та ретрансляції передач (послуги з ремонту обладнання систем передач), код ДК 016-97: 32.20.9

Інформація про відхилення пропозиції конкурсних торгів Управління Державної служби охорони при ГУМВС України в Дніпропетровській області з процедури закупівлі послуг з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (об’єктів Дніпропетровської філії ВАТ «Укртелеком»), код ДК 016-97: 74.60.1


Днiпропетровська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Дніпропетровськ, 49600, вул. Херсонська, 26

Зворотний зв'язок