Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Pесурси Оплата
Новини поштою

Повідомлення про акцепт пропозицій конкурсних торгів

Найменування предмета закупівлі: послуги з монтажу, технічного обслуговування  і ремонту електроустаткування н.в.і.у. (технічне обслуговування установок автоматичної пожежної сигналізації), 6 лотів; код ДК 016-97  -  31.62.9.

Найменування предмета закупівлі: послуги з монтажу, технічного обслуговування і ремонту апаратури для трансляції та ретрансляції передач (послуги з ремонту обладнання систем передач та обладнання АТС типу "Сосна"): лот 1 - послуги з ремонту обладнання систем передач типу ІКМ та обладнання абонентського ущільнення; лот 2 - послуги з ремонту обладнання систем передач типу xDSL; лот 3 - послуги з ремонту обладнання АТС типу "Сосна".

Найменування предмета закупівлі: матеріали будівельні з пластмас (кришки люків з обичайкою та запірними пристроями - 584 од.).

Найменування предмета закупівлі: послуги з прибирання будинків (послуги з прибирання приміщень та прилеглої території Дніпропетровської філії ВАТ "Укртелеком").

Найменування предмета закупівлі: послуги з оброблення  даних обчислювальними  засобами,  код ДК 016-97-72.30.2.

Найменування предмета закупівлі: послуги з оброблення даних обчислювальними засобами.

Найменування предмета закупівлі: послуги кур’єрські, що не відносяться до національної пошти (доставка рахунків юридичним особам, претензій, попереджень та повідомлень юридичним та фізичним особам.

 

 


Днiпропетровська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Дніпропетровськ, 49600, вул. Херсонська, 26

Зворотний зв'язок