Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Pесурси Оплата
Новини поштою

Оголошення про результати проведення процедури закупівлі товарів, робіт і послуг Дніпропетровської філії на 2011 рік

Оголошення про результати торгів послуг з монтажу, технічного обслуговування і ремонту промислових холодильних та вентиляційних установок (технічне обслуговування і ремонт кондиціонерів, холодильних машин та вентиляційних установок: лот 1 - послуги з технічного обслуговування кондиціонерів і холодильних машин, лот 2 - послуги з ремонту кондиціонерів, холодильних машин та вентиляційних установок).

Оголошення про результати торгів послуг з монтажу, технічного обслуговування і ремонту апаратури для трансляції та ретрансляції передач (послуги з ремонту обладнання АТС типу "Дніпро", "С-32" та "Сура").

Оголошення про результати торгів послуг кур’єрських, що не відносяться до національної пошти (доставка рахунків, квитанцій та пакетів документів юридичним та фізичним особам).

Оголошення про результати торгів послуг з технічного обслуговування і ремонту конторських, лічильних машин та комп’ютерної техніки (обслуговування та ремонт комп’ютерної техніки та периферійного обладнання).

Оголошення про результати торгів послуг з монтажу, технічного обслуговування і ремонту інших машин спеціального призначення (обслуговування та ремонт обладнання неопост - 2 од.).

Оголошення про результати торгів послуг з технічного обслуговування і ремонту конторських, лічильних машин та комп'ютерної техніки (технічне обслуговування касових апаратів (ЕККА)).

Оголошення про результати торгів послуг з монтажу, технічного обслуговування і ремонту електричних двигунів, генераторів, трансформаторів (технічне обслуговування та ремонт електроустановок, дизель-електростанцій): лот 1 - послуги з технічного обслуговування та ремонту електроустановок, лот 2 - послуги з технічного обслуговування та ремонту дизель-електростанцій.

Оголошення про результати торгів послуг з технічного обслуговування і ремонту конторських, лічильних машин та комп'ютерної техніки (повне сервісне обслуговування обладнання Xerox Docuprint 4635 NPS та Xerox Docuprint 92C).

Оголошення про результати торгів послуг з монтажу, технічного обслуговування і ремонту апаратури для трансляції і ретрансляції передач (послуги з ремонту обладнання систем передач): лот 1 - послуги з ремонту обладнання систем передач типу ІКМ та обладнання абонентського ущільнення, лот 2 - послуги з ремонту обладнання систем передач типу xDSL, лот 3 - послуги з ремонту обладнання систем передач типу SDH.

Оголошення про результати торгів послуг з технічного обслуговування і ремонту інших автомобілів (сервісне технічне обслуговування і ремонт автомобілів в умовах СТО) (2 лоти).

Оголошення про результати торгів послуг з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (об’єктів Дніпропетровської філії ВАТ "Укртелеком") (5 лотів).

Оголошення про результати торгів послуг з монтажу, технічного обслуговування і ремонту апаратури для трансляції та ретрансляції передач: лот 1 - послуги з ремонту обладнання АТС типу "EWSD", лот 2 - послуги з ремонту обладнання АТС типу "Донецьк-5", лот 3 - послуги з ремонту обладнання АТС типу "Сосна", лот 4 - послуги з ремонту обладнання АТС типу 5ESS-2000, лот 5 - послуги з ремонту, технічного обслуговування обладнання телефонної корпоративної мережі на базі АТС типу "Panasonic".

Оголошення про результати торгів послуг з монтажу, технічного обслуговування і ремонту електроустаткування н.в.і.у. (технічне обслуговування установок автоматичної пожежної сигналізації), 6 лотів; код ДК 016-97 - 31.62.9.

Оголошення про результати торгів послуг з монтажу, технічного обслуговування і ремонту електричних двигунів, генераторів, трансформаторів (технічне обслуговування та ремонт електроустановок, дизель-електростанцій, бензоагрегатів): лот 1 - послуги технічного обслуговування та ремонту електроустановок; лот 2 - послуги з технічного обслуговування та ремонту дизель - електростанцій та бензоагрегатів.

Оголошення про результати торгів послуг кур’єрських, що не відносяться до національної пошти (доставка рахунків юридичним особам, претензій, попереджень, досудових попереджень та повідомлень юридичним та фізичним особам).

Оголошення про результати торгів матеріалів будівельних з пластмас (кришки люків з обичайкою та запірними пристроями - 584 од.).

Оголошення про результати торгів послуг з монтажу, технічного обслуговування і ремонту апаратури для трансляції та ретрансляції передач (послуги з ремонту обладнання систем передач та обладнання АТС типу "Сосна"): лот 1 - послуги з ремонту обладнання систем передач типу ІКМ та обладнання абонентського ущільнення; лот 2 - послуги з ремонту обладнання систем передач типу xDSL; лот 3 - послуги з ремонту обладнання АТС типу "Сосна".

Оголошення про результати торгів послуг з прибирання будинків (послуги з прибирання приміщень та прилеглої території Дніпропетровської філії ВАТ "Укртелеком").
Procurement subject: code 74.70.1 – services in cleaning of premises (services in cleaning of premises and surrounding area of Dnipropetrovsk affiliate of OJSC “Ukrtelecom”).

Оголошення про результати торгів послуг з оброблення даних обчислювальними засобами м.Кривий Ріг та Криворізький р-н Дніпропетровської обл.

Оголошення про результати торгів послуг, пов'язаних з базами даних (послуги з автоматизованої обробки баз даних про прийняті платежі за телекомунікаційні послуги), код 72.40.1.


Днiпропетровська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Дніпропетровськ, 49600, вул. Херсонська, 26

Зворотний зв'язок