Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Pесурси Оплата
Новини поштою

2017 рік

82. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника робіт з демонтажу кабельних ліній зв'язку з ґрунту в Дніпропетровській області 

81. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника послуг з екологічної безпеки

80. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника послуг з технічного обслуговування і поточного ремонту вантажного та вантажопасажирського транспорту по Дніпропетровській області.

79. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника послуг з поточного ремонту устаткування спеціальної техніки ДМР ПАТ «Укртелеком»

78. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника послуг з технічного обслуговування, сервісної підтримки та ремонту транспортних засобів по Донецькій області.

77. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника Послуг з ремонту СПС центрального складу м. Дніпро, вул Степана Разіна, 80.

76. Оголошенняпро проведення конкурсу щодо визначення постачальника для ремонту систем центрального тепло та водопостачання в будівлі ПАТ «Укртелеком» у м. Кривий Ріг.

75. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника послуг з ремонту СПС м. Апостолове, вул. Центральна,51.

74. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника Апаратури електричної низьковольтної (Запобіжники, роз'єднувачі, адаптери).

73. Оголошення про проведення тендеру на закупівлю Послуги з технічного обслуговування, сервісної підтримки та ремонту транспортних засобів Дніпровського Макрорегіону ПАТ «Укртелеком».

72.  Оголошення про проведення тендеру на закупівлю послуг з техничного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів Дніпровського макрорегіону ПАТ «Укртелеком».

71. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника Апаратури електричної низьковольтної (Запобіжники, роз'єднувачі, адаптери).

70. Оголошення про проведення тендеру на закупівлю послуг підготовки файлів обміну земельно-кадастрової інформації у форматі XML, що знаходяться у користуванні Дніпропетровського макрорегіону ПАТ "Укртелеком".

69. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника Вугілля марки ДГ 13-100.1.

68. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника на Кабель електричний.

67. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника послуг з експертної оцінки з визначення очікуваного вмісту дорогоцінних, кольорових та чорних металів у телекомунікаційному обладнанні.

66. Оголошенняпро проведення конкурсу щодо визначення постачальника для надання послуг розробки технічної  документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, що знаходиться у користуванні ПАТ «Укртелеком» Дніпропетровської філії (Дніпровського макрорегіону).

65. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника для ремонту теплової мережі ПАТ «Укртелеком» м. Кропивницький вул. Волкова, 13а.

64. Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю послуг з вивезення ТПВ у м. Дніпро.

63. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника для виконання послуг з проведення інструментального контролю транспортних засобів

62. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника на Кришки залізобетонні для закриття оглядових пристроїв

61. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника Джерела безперебійного живлення ДБЖ-6000ВА напільного виконання в комплекті з акумуляторними батареями зовнішньої установки (20 шт), ємністю 28 А*год, потужністю 3,6 кВт зі стелажем

60. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника для ремонту теплової мережі ПАТ «Укртелеком» м. Кропивницький вул. Волкова, 13а.

59. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника послуг з ремонту акумуляторної батареї типу СК-28 за адресою: Дніпропетровська обл., м. Покров, вул. Центральна, 50.

58. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника для виконання послуг з проведення інструментального контролю транспортних засобів

57. Оголошенняпро проведення конкурсу щодо визначення підрядників для виконання послуг з технічного обслуговування та ремонту систем кондиціювання: Лот №1 – технічне обслуговування та ремонт побутових систем кондиціювання, вентиляційних установок технологічного призначення

56. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення підрядників для виконання послуг з технічного обслуговування та ремонту систем кондиціювання

55. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника для виконання робіт з ремонту покрівлі трансформаторної підстанції м. Оріхів, вул. Покровська, 59а

54. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника для виконання робіт з ремонту покрівлі АТС-67 та трансформаторної підстанції м. Запоріжжя, вул. Пархоменко, 24б

53. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення підрядників для виконання послуг з технічного обслуговування та ремонту систем кондиціювання

52. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника послуг з сервісного і технічного обслуговування систем АСКОЕ.

51. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника Вугілля марки АМ (13-25)

50. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника послуг з вивезення ТПВ у м. Дніпро.

49. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника для виконання робіт з ремонту покрівлі. Прибудова будівлі РВЗ м. Запорізька обл., смт Веселе, вул. Пушкіна, 29

48. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника послуг з технічного обслуговування контрольно-вимірювальної апаратури (лічильники теплової енергії ) ДМР ПАТ «Укртелеком» (Дніпропетровська та Запорізька філії)

47. Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення постачальника шафи розподільчої під вимикачі постійного струму. 40. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі поліграфічної продукції для філій Центрального макрорегіону ПАТ «Укртелеком».Днiпропетровська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Дніпропетровськ, 49600, вул. Херсонська, 26

Зворотний зв'язок