Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Pесурси Оплата
Новини поштою

Оголошення

про проведення конкурсу щодо визначення постачальника послуг з технічного обслуговування комп'ютерної техніки та периферійного обладнання, що використовується спільно з електронно-обчислювальною технікою:       

Лот 1. Послуги  технічного обслуговування та ремонту комп'ютерної техніки та периферійного обладнання, що використовується спільно з комп'ютерною технікою по  Дніпропетровській філії.

Лот 2. Послуги  технічного обслуговування та ремонту комп'ютерної техніки та периферійного обладнання, що використовується спільно з комп'ютерною технікою по Запорізькій філії. 

Лот 3. Послуги  технічного обслуговування та ремонту комп'ютерної техніки та периферійного обладнання, що використовується спільно з комп'ютерною технікою по  Кіровоградській філії..

1. Замовник: 

1.1. Найменування: Дніпропетровська філія ПАТ «Укртелеком»

1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 25543196

1.3. Місцезнаходження: м. Дніпро (Дніпропетровськ)

1.4. Реєстраційний рахунок замовника: 

1.5. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками: 

З організаційних питань:  Сумєнков Петро Геннадійович, psumienkov@ukrtelecom.ua

091 114-25-96

З технічних питань: Сергєєв Леонід Павлович, lsergieiev@ukrtelecom.ua  +38 056778-02-73

2. Інформація про предмет закупівлі: 

2.1. Найменування предмета закупівлі: послуг  з технічного обслуговування комп'ютерної техніки та периферійного обладнання, що використовується спільно з електронно-обчислювальною технікою:                                                                  Лот 1. Послуги  технічного обслуговування та ремонту комп'ютерної техніки та периферійного обладнання, що використовується спільно з комп'ютерною технікою по  Дніпропетровській філії.

Лот 2. Послуги  технічного обслуговування та ремонту комп'ютерної техніки та периферійного обладнання, що використовується спільно з комп'ютерною технікою по Запорізькій філії. 

Лот 3. Послуги  технічного обслуговування та ремонту комп'ютерної техніки та периферійного обладнання, що використовується спільно з комп'ютерною технікою по  Кіровоградській філії. 

2.2. Умови виконання робіт: згідно Запиту цінових пропозицій.

3. Місце, спосіб і строк подання пропозицій:

3.1. Місце: 49600, м. Дніпро (Дніпропетровськ), вул. Херсонська, 26, ком. 903

3.2. Спосіб: подання пропозиції здійснюється виключно в електронному вигляді через електронний торгівельний майданчик SmartTender.biz

Номер запиту: 2468646

3.3. Кінцевий термін подання пропозицій: 25 травня 2018р. до 12:00 год.


 


Днiпропетровська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Дніпропетровськ, 49600, вул. Херсонська, 26

Зворотний зв'язок