Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Pесурси Оплата
Новини поштою

Філія сьогодні

PB280242s.jpgДніпропетровська філія ПАТ “Укртелеком” – одна з найбільших філій ПАТ “Укртелеком”, лідер у сфері комунікаційних послуг серед операторів області як за обсягом мереж, так і за кількістю абонентів,що обслуговуються.

Дніпропетровська філія ПАТ «Укртелеком» пропонує комплекс найсучасніших послуг та сервісів, які дозволяють усім нам завжди і всюди бути на зв’язку, користуватись швидкісним Інтернетом будь-де – чи то вдома, чи на роботі, чи просто на вулиці, відчувати себе безпосереднім учасником усіх подій, не пропускати жодного дзвінка чи повідомлення, що, звичайно ж, економить і час, і гроші.

Перша телефонна станція в Катеринославській губернії була побудована в 1886 році. До 1 січня 1887 року на станції діяло 86 абонентів, а до кінця цього року - 153.До послуг споживачів  по місту, загальною протяжністю в 20 верст, будувалися на дубових 5 і 4-х сажених стовпах по 20 і 16 опор на версту. У якості телефонів в абонентів були використані апарати фірми Еріксон.
Абонентна платня була встановлена в сумі 75 рублів в рік за апарат в районі 2-х верст від станції. Роботи по пристрою станції і ліній в місті були закінчені за 3 місяці. З кожним роком кількість абонентів в Катеринославі зростала.

Велика втрата була нанесена районним станціям, які приходили в непридатність після кожної зміни влади в Україні. До 1930 р. зв'язок залишався на рівні дореволюційного. До 30-х років місто мало ручну телефонну станцію на 2000 номерів, Центральний телеграф, першу трьох канальну систему ущільнення. У 1933 р. почався монтаж перших АТС машинної системи: АТС-1 по вулиці Комсомольській на 400 номерів і АТС-2 на 200 номерів по вулиці Пушкіна. Вони були введені в експлуатацію в 1935 р. Ці АТС працювали до 1941 р. При евакуації міста АТС-2 була повністю демонтована і частково демонтована АТС-1. При захопленні міста німцями устаткування, що залишилося, було знищене.
Після звільнення міста в 1943 р. почалося відновлення АТС-1 і АТС-2, кабельних і повітряних ліній зв'язку. Відновлювали телефонний зв'язок міста багато зв'язківців, які потім пропрацювали не один десяток років в зв'язку, передаючи свій досвід молоді. Місткість мережі в 1964 році склала вже 28 тис. номерів. Згодом вона зросла до 150 тис. номерів.
Зростало місто - збільшувалась телефонна мережа. Велика увага була приділена установці квартирних телефонів інвалідам і учасникам ВВВ .
В період з 1988 року по 1992 рік до ладу вступають станції і ПСК на загальну місткість 20000 номерів. Вперше введені в експлуатацію станції типу МТ-20/25 (електронного типу). З 1992  року була створена довідково - інформаційна служба. Відбулися якісні зміни в роботі відділів і груп, відбулася комп'ютеризація багатьох процесів. На 1999 рік Дніпропетровський центр технічної експлуатації місцевого телефонного зв'язку мав в своєму складі:
•  46 АТС чотирьох типів - декадно-крокові, координатні, електронні і цифрові;
•  242 191 номерів монтованої ємності, в тому числі 2 926 міських таксофонів і понад 687 міжміських телефонів автоматів.
В цьому ж році було здійснено перехід на семизначну нумерацію у зв’язку з тим, що телефонна мережа міста, яка має шестизначний індекс, вичерпала практичну можливість широкомасштабного розвитку.

Сьогодні ПАТ «Укртелеком» – це підприємство, організаційна структура якого сформована за вертикальним принципом управління фінансами, технологічними процесами, персоналом.

З метою задоволення зростаючих потреб клієнтів Укртелеком створена та розвивається найпотужніша в Україні національна магістральна мережа передавання даних, яка надає якісні інформаційно-телекомунікаційні послуги, включаючи Інтернет, в усіх регіонах України.
Усі послуги надаються на базі власної інфраструктури магістральної оптичної мережі на базі DWDM, пропускна спроможність якої становить 10 Гбіт/с, і розвинутої мережі доступу. Товариство володіє потужною та розгалуженою транспортною мережею з високим ступенем надійності та резервування, яка є основою телекомунікаційної інфраструктури України.
Використовуючи передові технології, компанія надає по всій території України практично всі види сучасних телекомунікаційних послуг, такі як:
- міжнародний, міжміський та місцевий телефонний зв'язок;
- мобільний зв'язок за технологією UMTS/WCDMA (ТМ ТОВ «ТриМоб»); 
- послуги передавання даних та побудови віртуальних приватних мереж рівня L2 або L3;   
- Інтернет-послуги, у т. ч.: комутований та широкосмуговий доступ до мережі Інтернет (ТМ «ОГО!») для абонентів мережі фіксованого телефонного зв’язку;
- постійне IP-з'єднання по оптичній лінії;
- апаратний та віртуальний хостінг;   
- надання в користування виділених некомутованих каналів зв'язку;   
- послуги цифрової телефонії ISDN (PRI,BRI);
- цифровий телефонний зв’язок SIP-trunk, V-PBX;
- номери 800/900;
- відеоконференц-зв'язок;
- проводове мовлення;     
- телеграфний зв'язок;      
Для приватних осіб та ведення бізнесу для корпоративних клієнтів Укртелеком представляє нові можливості – послуги  мобільного зв’язку (ТМ ТОВ «ТриМоб»). Єдиний в Україні мобільний оператор, який працює за технологію UMTS/WCDMA, забезпечує клієнтам ТОВ «ТриМоб» якість інноваційних послуг голосу, відеодзвінків, відеопошти, високошвидкісну передачу даних до 3,6 Мбіт/с. Крім принципово нових послуг мобільного зв’язку, ще однією перевагою є тарифні пропозиції – відсутність плати за з’єднання. Сьогодні клієнти ТОВ «ТриМоб» користуються найвигіднішими на ринку пропозиціями щодо справді швидкісного мобільного Інтернету за всіма параметрами за ціною від 1 копійки за Мбайт.
ПАТ Укртелеком докладає значних зусиль для забезпечення потреб абонентів у послугах доступу до мережі Інтернет по всій території України.

До послуг споживачів найпопулярніша в Україні торгова марка «ОГО!» – широкосмуговий доступ до мережі Інтернет за технологією АDSL. ADSL– це технологія, що дозволяє організувати постійнодіючий високошвидкісний доступ до Інтернет по існуючій телефонній лінії. Споживачі послуги зосереджені в даний час в усіх великих і малих містах області, райцентрах та селищах міського типу.  ПАТ «Укртелеком» пропонує своїм споживачам різні варіанти підключення до послуги «ОГО!». Абонент може сам замовити собі послугу через сайт самообслуговування my.ukrtelecom.ua або зателефонувавши  на телефон цілодобового Контакт-центру 0-800-506-800. Підключають до послуги «ОГО!» всі пункти продажу телекомунікаційних послуг філії. Разом з послугою «ОГО!» ми пропонуємо абонентам цілий ряд додаткових послуг. Серед них найбільшою популярністю серед абонентів користуються такі додаткові послуги, як послуга «ОГО!Wi-Fi», «ОГО!Диск», «ОГО!Телефонія». З 1 липня 2013 року запроваджено нову контент-послугу «ОГО!Кіно», яка відразу стала популярною серед наших абонентів. Ця послуга дозволяє абонентам зі свого комп’ютера  або ноутбука переглядати ліцензовані відеоматеріали (кіно,серіали,спортивні трансляції) з ресурсу ogokino.oll.tv.

Всі наші існуючі користувачі послуги «ОГО!» мають можливість користуватися програмами лояльності «ОГО!Клуб» та «ОГО!Поліпшення».

Але найбільша цінність Дніпропетровської філії ПАТ «Укртелекому» – це, безперечно, його працівники. На підприємстві гармонійно співіснують перевірені часом і найсучасніші методики виробництва, шануються традиції трудових династій. Пишаються тут ветеранами зв’язку, піклуються і про нині працюючих. Працівники мають гарантований соціальний захист, можливість розвивати свої спортивні інтереси, оздоровлювати дітей у літніх таборах, відпочивати в різних оздоровчих закладах України.
Діяльність одного з найбільших в області трудових колективів (близько 4 тисяч висококваліфікованих працівників) зорієнтована на розширення асортименту і обсягів послуг та якісне і своєчасне задоволення потреб населення в послугах електрозв’язку.

Сервісна мережа Дніпропетровської філії ПАТ «Укртелеком» складається з 44 центрів продажу послуг та обслуговування споживачів.  Центри продажу та обслуговування здійснюють підключення та обслуговування абонентів телекомунікаційних послуг ПАТ «Укртелеком»: фіксованої телефонії, Інтернет, а також мобільного зв’язку ТОВ «Тримоб». В центрах продажу та обслуговування Ви зможете придбати абонентське обладнання, картки передплачених послуг, картки поповнення рахунку, сплатити за телекомунікаційні послуги, а також скористатись послугами Інтернет-клубу та Wi-Fi зон.

«Ми робимо далеке близьким» – девіз співробітників Укртелекому, які своєю безперервною і завзятою працею об’єднують людей по всій Україні і по всьому світі.


Днiпропетровська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Дніпропетровськ, 49600, вул. Херсонська, 26

Зворотний зв'язок