Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Pесурси Оплата
Новини поштою

Партнерська програма від Укртелекому

Дніпропетровська філія ВАТ «Укртелеком» запрошує до співпраці дистриб'юторів та оптових покупців. Пропонуємо потенційним дилерам пільгові умови для закупівлі стартового пакету “ОГО!-Старт”, комплект призначений для самостійного підключення споживачем персонального або портативного комп’ютера до телекомунікаційної мережі ВАТ “Укртелеком” для отримання послуги доступу до мережі Інтернет за технологією ADSL (послуги “ОГО!”).

Наша Дилерська програма направлена на оптимізацію закупівельної політики та пропонує систему дилерських знижок:
При закупівлі менше 50  стартових пакетів “ОГО!-Старт” на місяць - знижка  20%.
При закупівлі 50 -99 стартових пакетів “ОГО!-Старт” на місяць -     знижка   23%.
При закупівлі 100 -299 стартових пакетів “ОГО!-Старт”  на місяць - знижка   26%.
При закупівлі 300 -799 стартових пакетів “ОГО!-Старт”  на місяць - знижка   29%
При закупівлі більше 800 стартових пакетів “ОГО!-Старт” на місяць - знижка 33%.
А також Ви отримуєте додаткову знижку у розмірі 3% при здійсненні 50% передоплати за замовлені пакети та 7% - при 100%  передоплаті.

Торгові точки партнерів, з якими будуть укладені договори поставки, будуть зареєстровані на сайті http://agent.ukrtelecom.ua/ та забезпечені рекламно-поліграфічною продукцією, зразками матеріалів.

Основні вимоги, що пред'являються до потенційних дилерів:
- наявність торгівельно-виставкового залу/кімнати з комп’ютерною та оргтехнікою.
- згода реалізатора на розміщення рекламних матеріалів в залі/кімнаті та на сайті компанії.
- наявність в залі/кімнаті комп’ютера з доступом до Інтернет для виконання реєстрації продажу на спеціальному сайті http://agent.ukrtelecom.ua/
- наявність фахівців, які спроможні кваліфіковано розповісти про послугу «ОГО!», пакет «ОГО!Старт», їх переваги.
- надання щоквартальних прогнозів щодо замовлень/продажів стартових пакетів.

Наша продукція відрізняється високою якістю, креативністю підключення до послуги швидкісного Інтернет (без оформлення договору та надання документів), гнучкою тарифною політикою.

 

Дніпропетровська філія ВАТ «Укртелеком» запрошує до співпраці агентів, котрі за агентську винагороду здійснюю діяльність, направлену на укладення основних договорів нанадання послуг постійного доступу до мережі Інтернет за технологією ADSL-підключення.

Агент здійснює пошук потенційних споживачів, ознайомлює їх з послугами швидкісного Інтернет та їх перевагами, в тому числі шляхом надання  споживачам рекламних та інших матеріалів, отриманих від ВАТ «Укртелеком», пояснює споживачам умови оплати і користування послугами.

За здійснення кожного підключення агент отримує винагороду, а саме відсотки від сплаченої споживачем установчої плати  з урахуванням ПДВ.

 

Дніпропетровська філія ВАТ “Укртелеком“ на взаємовигідних умовах пропонує для реалізації телекомунікаційні картки:

Таксофонні картки – дозволяють телефонувати з мережі таксофонів ВАТ “Укртелеком” у будь-якому напрямку: по місту, по Україні, за кордон та абонентам мобільних операторів за найнижчими тарифами.

Універсальні телекомунікаційні картки “ВСЕсвіт” дають можливість скористатись послугами міжміського, міжнародного телефонного зв'язку та доступом до мереж операторів мобільного зв'язку з економією, в середньому, до 30%.  

Універсальні телекомунікаційні картки “ВСЕсвіт плюс” надають можливість скористатись телекомунікаційними послугами : ІР-телефонія, комутований доступ до Інтернет (Dial-Up), безпроводовий доступ до Інтернет (Wi-Fi).Картки “ВСЕсвіт плюс” мають функцію поповнення рахунка за допомогою ваучерів відповідних номіналів.

За реалізацію передплачених карток партнер отримує винагороду, а саме відсотки від вартості реалізованої кількості карток з урахуванням ПДВ.

 


Днiпропетровська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Дніпропетровськ, 49600, вул. Херсонська, 26

Зворотний зв'язок